Serwis komputerowy – naprawa komputerów PC

Dział serwisu i naprawy komputerów został przeniesiony na stronę: Szamani.IT. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli masz problem z komputerem, zawiesza się, nie chce się uruchomić, jest głośny albo pracuje jak żółw i chcesz go przyspieszyć – przynieś jednostkę, a zobaczymy co da się zrobić.

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu:

  • naprawy komputerów PC oraz monitorów
  • czyszczenia i konserwacji układów chłodzenia
  • wymiany uszkodzonych podzespołów
  • reinstalacji systemu operacyjnego i oprogramowania
  • modernizacji i rozbudowy sprzętu
  • usuwania wirusów i złośliwego oprogramowania
  • instalowania nowych urządzeń
Skupujemy używane komuptery, a uszkodzone i stare części przekazujemy do recyklingu.

 

Koszty usług serwisowych (przykłady)

Przyjęcie komputera, analiza uszkodzenia oraz wstępna wycena naprawy jest bezpłatna w przypadku zdecydowania się na naprawę / modernizację w naszym serwisie. W przeciwnym razie pobierana jest opłata serwisowa w wysokości 20-30zł. Ostateczny koszt uzależniony jest od zakresu prac oraz kosztów części zamiennych niezbędnych do uruchomienia komputera.

Wymiana podzespołów10zł dla części zakupionych w naszym sklepie/serwisie lub 20zł dla części własnych

Czyszczenie układu chłodzenia25zł + 10zł ew. wymiana pasty termoprzewodzącej
przegrzewający się komputer będzie pracował wolniej lub się zawieszał, a czasem może dojść do uszkodzenia sprzętu. Zalecamy czyszczenie raz na pół roku, a w przypadku miejsc zakurzonych częściej.

Reinstalacja systemu operacyjnego50120zł + gratis czyszczenie chłodzenia
koszt uzależniony od konfiguracji sprzętowej, wersji systemu oraz dostępności sterowników. Systemy instalujemy zgodnie z naklejkami licencyjnymi na obudowie lub w przypadku innej wersji OS po dostarczeniu przez Klienta nośnika oraz klucza produktu (aktywujemy tylko produkty zgodne z naklejkami). Istnieje możliwość zakupu oprogramowania.

Sprawdź nasze pozostałe usługi informatyczne

Poza własnym doświadczeniem i zapleczem technicznym, dodatkowo współpracujemy z serwisami zewnętrznymi oraz specjalistami z wybranych dziedzin, dzięki czemu możemy wykonać praktycznie każdą naprawę, od komputera po monitory, drukarki, gps, telefony komórkowe, laptopy oraz projektory. Zapraszamy do współpracy.

Na świadczone usługi udzielamy gwarancji – nie dotyczy usług związanych z oprogramowaniem.